TJETËR DASMË NË SHOWBIZ-IN SHQIPTAR, ÇIFTI PO I JEP FUND BEQARISË

TJETËR DASMË NË SHOWBIZ-IN SHQIPTAR, ÇIFTI PO I JEP FUND BEQARISË

Një vit pas dasmës së madhe në familjen Gjikolli, një tjetër do të bëjë bujë në showbiz-in shqiptar.

Vëllai i Gjikos, Arbëri, i njohur me emrin artistik Big Bang si producent, do të kurorëzojë dashurinë shumëvjeçare me Blerina  Bokshin.

Prive.al bën me dije se ceremonia do të organizohet me datë 5 tetor, pra të shtunën e ardhshme dhe çifti tashmë ka nisur të shpërndajë edhe ftesat tek rrethi i afërt

Dasma do të zhvillohet në po të njejtin vend në të cilin u martuan Gjiko dhe Elita në shtatorin e vitit të kaluar teksa Blerina  tashmë ka organizuar edhe festën e saj të fundit të beqarisë me shoqet e ngushta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *