Bebe Rexha nostalgjike, shikoni sa ndryshe dukej ajo vite më parë (FOTO)

Bebe Rexha nostalgjike, shikoni sa ndryshe dukej ajo vite më parë (FOTO)

Këngëtarja e njohur me origjininë shqiptare, Bebe Rexha ditën e sotme është kthyer pas në kohë.

Ajo ka publikuar disa foto në ‘Instagram’ në të cilën shkruan: “Bebe e re“.

Artistja duket se është ndjerë nostalgjike për kohët kur ka qenë më e re, me disa kilogramë më pak dhe për më tepër brune.

View this post on Instagram

Younger Bebe. 🖤

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *