Thanë se u zhduk se kishte shumë borxhe, zbulohet çfarë po bënte Flori gjatë mungesës

Thanë se u zhduk se kishte shumë borxhe, zbulohet çfarë po bënte Flori gjatë mungesës

Flori Mumajesi i habiti të gjithë kur u bë i heshtur dhe qëndroi larg muzikës për disa muaj.

Pak kohë më parë Flori u rikthye duke postuar një video në rrjete sociale ku falenderonte të gjithë për urimet e ditëlindjes. Por këngëtari sërish u zhduk për javë të tëra.

Një herë u tha se Flori ishte larguar nga Shqipëria drejt Norvegjisë për arsye personale dhe se ishte zhytyr në borxhe, por më pas rezultoi se kjo nuk ishte e vërtetë.

“Prive.al” ka mësuar se Flori këto kohë nuk ka qenë aktiv në muzikë, sepse ka punuar intensivisht në studio. Pritet që së shpejti kantautori të publikojë disa këngë të reja.

Këtë e vërtetoi edhe postimi i Shkurte Gashit e cila pak ditë më parë publikoi një foto përkrah Florit dhe Brunos, duke treguar se ata po vijnë me një këngë së bashku.

/albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *