Xhensila e dëshmon se është më e bukura e estradës

Xhensila e dëshmon se është më e bukura e estradës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, është mjaft e dashur për publikun shqiptar për shkak të këngëve që ajo sjell për ta.

Ajo përpos që merr vëmendjen me këngët që ajo publikon, një vëmendje të madhe ajo merr edhe për shkak të dukjes së saj.

Gjithnjë e freskët dhe në formë të mirë, edhe këtë herë, ajo nuk i ka zhgënjyer fansat me paraqitjen e saj në llogarinë e saj në Instagram.

E veshur në fustan të zi ajo vinte në pah bukurinë e saj përpara më shumë se një million fansave që e ndjekin këngëtaren.

Kujtojmë se ajo tashmë është bërë nënë e një vajze me aktorin e njohur Bes Kallaku.

/Blic/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *