Enca pyet fansat: A mkishe çu te nona? (FOTO)

Enca pyet fansat: A mkishe çu te nona? (FOTO)

Enca Haxhia është një nga këngëtaret e pëlqyera, kryesisht nga të rinjtë në tregun muzikor shqiptar.

Ajo gjithashtu është një nga emrat më të ndjekur në rrjetet sociale ku edhe është tejet aktive.

Shpesh, ajo publikon fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ndërsa nuk mungojnë edhe ato provokuese.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet veshur me një fustan bardhezi.

Krahas fotos ajo shkruan: “A mkishe çu te nona?”.

//in7//

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *