Melinda provokon me veshjen transparente

Melinda provokon me veshjen transparente

Melinda Ademi i ka provokuar ndjekësit e saj.

Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, i ka provokuar ndjekësit e saj me veshjen transparente, shkruan lajmi.net.Ajo e ka publikuar një foto në Instagram dhe në imazhin e postuar duket mjaft seksi.

“A jeni per ni freestyle? ”, ka shkruar ajo pranë fotos tek e cila ndjekësit i kanë lënë në koment përgjigjet e tyre.

View this post on Instagram

A jeni per ni freestyle? 🐼

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

/The prestige/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *