Video/ Barbana Dini publikon këngën e krijuar nga Ergi

Video/ Barbana Dini publikon këngën e krijuar nga Ergi

Sot, Ergi Dini do të festonte 25-vjetorin e lindjes, por një aksident  fatal i mori jetën në nëntor të 2016-ës. E motra, Barbana Dini, paralajmëroi një ditë më parë se sot do të publikonte bashkëpunimin e parë  dhe të fundit muzikor me të vëllanë.

Dhe ashtu bëri. Barbana publikoi këngën që krijoi vetë Ergi. “Ku je?” titullohet kënga që bashkoi për herë të fundit, Ergin dhe Barbanën!/K.C/dritare.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *