Bebe Rexha publikon videoklipin e ri, pjesë e tij edhe Angelina Jolie

Bebe Rexha publikon videoklipin e ri, pjesë e tij edhe Angelina Jolie

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, së fundmi ka publikuar videoklipin e këngës “You Can’t Stop The Girl”, shkruan Indeksonline. Kënga ishte publikuar javë më parë dhe ishte zgjedhur për të kënduar në kolonën zanore të filmit “Maleficient”.

Bebe Rexha karakterizohet me klipe interesante dhe zakonisht përflitet për skenat që zgjedhë nëpër to.

Në këtë videoklip sikurse tematika e vetë këngës, përfshihen shumë gra të nacionaliteteve dhe feve të ndryshme.

Madje në të përfshihen edhe sekuenca të filmit ku vërehet edhe aktorja e njohur botërore Angelina Jolie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *