Kënga e e re e Taynës po bën namin, por askush nuk e kapi këtë detaj (VIDEO)

Kënga e e re e Taynës po bën namin, por askush nuk e kapi këtë detaj (VIDEO)

Mbrëmë Tayna publikoi këngën që fansat po e prisnin me padurim. “Sicko” mban titullin projekti i cili po shkon drejt 1 milion shikime shumë shpejt edhe pse pak ditë më parë u publikua në Youtube pa lejen e reperes.

Në klip Tayna dukej si gjithnjë në super formë dhe këtë herë reperja erdhi sensuale.

Por një detaj nga kënga e re nuk e keni vënë re dhe është pikërisht një zë i dytë. Në mes të këngës dëgjohet zëri i këngëtarit Lindon duke krijuar tinguj siç di vetëm ai.

/Albeu/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *