U desh komenti i Capital T që të zbulonim që Tayna është e dashuruar, ja çfarë shkroi reperi

U desh komenti i Capital T që të zbulonim që Tayna është e dashuruar, ja çfarë shkroi reperi

Së fundmi ajo publikoi dhe videoklipin e saj më të ri të titulluar ‘Sicko’ i cili u prit mirë nga publiku.

Gjithashtu kërcimet sensuale të reperes në klip u komentuan gjatë nga fansat e saj.

Kjo përsa i përket  sukseseve të  saja në muzikë por përsa i përket jetës  Tayna është treguar gjithmonë hermetike.

Image

Së fundmi Tayna ka ndarë foto e video nga balada e saj e re, ndërsa në foton e fundit ku shfaqet super seksi me fustanin e kuq, shkruan:

“Fillum tu pi për dashni prap.”

Mirëpo ndër shumë komente në foton e reperes ai që ra në sy ishte komenti i Capital T i cili i shkruan:

‘U ka dashuru’  e shoqëruar me emoji duke qeshur.

E ndërsa Tayna nuk e ka lënë pa i kthyer përgjigje reperit :

“Çfarë po thua?”  e shoqëruar me emoji duke qeshur.

Vazhdimisht Tayna ka deklaruar se është single, mirëpo ende nuk dihet me siguri nëse kemi të reja nga jeta e saj private dhe nëse dikush e ka bërë të ndihet e dashuruar.

Të paktën Capital T kështu thotë!

Image

/Standard/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *