Demi Lovato rikthehet në mediat sociale pas skandalit të javës së kaluar

Demi Lovato rikthehet në mediat sociale pas skandalit të javës së kaluar

Demi Lovato është rikthyer në mediat sociale pas skandalit të saj në Snapchat javën e kaluar.

Ylli 27-vjeçar i pop-it postoi një fotografi ku shihet duke u përkëdhelur me qenin në historinë e saj në Instagram dhe më pas e dokumentoi natën e saj jashtë në një koncert.

Është hera e parë që Lovato ka postuar në median sociale qëkur grupi haker “Chuckling Squad” depërtoi në llogarinë e saj Snapchat dhe postoi foto nudo të saj. Lovato asnjëherë nuk e komentoi publikisht skandalin.

Fotografitë u hoqën menjëherë nga llogaria e Lovato./Prive.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *