Soni Malaj feston sot ditëlindjen, ja sa vjet mbushi ajo

Soni Malaj feston sot ditëlindjen, ja sa vjet mbushi ajo

Këngëtarja shumë e dashur për ju, Soni Malaj po feston sot ditëlindjen.

Ajo po mbush plot 38 vjet dhe mund të themi sigurt se ajo duket më në formë se kurrë – e kjo është shkak kombinimi i gjenetikës me punën e palodhshme në palestër.

Me projektin e saj të fundi të publikuar në korrik, Malaj nuk ka publikuar projekte të reja muzikore për ndjekësit e saj.

Gëzuar ditëlindjen Soni. /Prive.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *