Ndryshe nga Xhensila/Ja si e uroi Bes Kallaku bashkëshorten për klipin e saj!

Ndryshe nga Xhensila/Ja si e uroi Bes Kallaku bashkëshorten për klipin e saj!

Ditën e djeshme këngëtarja Xhensila Myrtezaj publikoi klipin e saj më të ri, që u xhirua në Paris. Kënga u pëlqye shumë dhe vetëm në disa orë, ka marrë mijëra klikime. Ndër urimet e shumta, aktori i njohur njëkohësisht bashkëshorti i Xhensilës, Bes Kallaku e uroi kështu:

“Edhe i thashe, xhiroje ne Bubq, ca e do Parisin 😂. Suksese 🍅 ime. Si gjithmone art e me lart.”

Ndryshe nga Xhensila, e cila i bëri një dedikim me fjalë zemre Besit, kur ai publikoi trajlerin e filmit të tij më të ri. Epo, Besi kështu di ta shfaqë dashurinë, me humor dhe pa shumë fjalë./L.F-dritare.net

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *