Dafina Zeqiri ka një lajm të ri rreth këngës me Varrosin!

Dafina Zeqiri ka një lajm të ri rreth këngës me Varrosin!

Ka disa ditë që Dafina Zeqiri dhe Varrosi kanë njoftuar fansat për bashkëpunimin e tyre të ri.

Dyshja u bashkua për projektin me titull “Ring Ring”.

Ka qenë Dafina ajo e cila pati një njoftim vetëm pak minuta më parë në Instagram.

Ajo zbuloi se ky projekt muzikor do të publikohet sonte me fillim të orës 19:00.

Në një paraqitje shumë seksi me të kuqe, Dafina shkroi: “Ring ring…19:00”.

Kjo këngë pason “Lule Lule” me Lumi B.

 

 

 

 

/prive.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *