Emrat më të preferuar për bebet e 2020-ës parashikohet të jenë këta!

Emrat më të preferuar për bebet e 2020-ës parashikohet të jenë këta!

Të zgjedhësh një emër për një bebush që sapo ka ardhur apo pritet të vijë në jetë nuk është aspak e thjeshtë. Për shumë prindër ekziston dilema: Të zgjedh një emër modern apo të qëndroj te tradicionalja? Po ku kam më mirë se të ringjallni emrat që rrezikojnë të zhduken? Njësoj siç bëri Princi Harry dhe Meghan Markle me emrin e vogëlushit të tyre, edhe prindërit tani po zgjedhin emra dikur shumë të përdorur, por që tani rrezikojnë të zhduken.

Nëse dëshironi që për bebin tuaj të gjeni një emër të veçantë, hidhini një sy listës së publikuar nga Marie Claire. Këta janë emrat që parashikohet të jenë më të përdorurit për bebet e 2020-ës:

 

  • Ariana
  • Ivy
  •  Jasmine

 

/classlifestyle/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *