Agnesa Vuthaj ndjen nostalgji për kohën kur u shpall “Miss Kosova”

Agnesa Vuthaj ndjen nostalgji për kohën kur u shpall “Miss Kosova”

Ish-Miss Kosova, Agnesa Vuthaj, ka ndarë një fotografi shumë nostalgjike me ndjekësit e saj.

Ajo hyri në Instagram për të rikujtuar momentin e veçantë kur kurorëzua Miss Kosova 2003, plotë 16 vite më parë.

Në vitin 2003 Agnesa Vuthaj rrëmbeu kurorën e më të bukurës në Kosovë, e një vit më pas edhe në Shqipëri duke ia dhënë kështu asaj epitetin e më të bukurës të trojeve shqipëtare

Dhe pse ka kaluar shumë vite që nga ajo kohë, modelja nuk është se ka ndryshuar shumë madje vërehet qartë se nuk ka ndërhyrje kirurgjike.

Ndryshe, Agnesa sot vazhdon të merret me projekte të ndryshme kur është fjala për bukuri poashtu pozon shpesh për marka të njohura në vend dhe jashtë tij.

Më poshtë postimet e saj./Prive.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *