Këto janë dy femrat e famshme shqiptare me të cilat do bashkëpunonte Mozzik

Këto janë dy femrat e famshme shqiptare me të cilat do bashkëpunonte Mozzik

Reperi më i komentuar në trojet shqiptare, Mozzik, ka bërë një rrëfim ekskluziv mbrëmë në emisionin Nd’rrimi i Natës me Alaudin Hamitin, në Klan Kosova.

Artisti i cili ka disa javë që është kthyer në Kosovë për të jetuar pas ndarjes nga bashkëshortja e tij Loredana, me të cilën ndan një vajzë, ka treguar shumë gjëra për veten.

Ai foli për vajzën e tij, suksesin si dhe për planet e së ardhmes.

Por, Mozzik gjatë intervistës, nuk e la pa i përmendur edhe dy emra të femrave të famshme shqiptare me të cilat do të bashkëpunonte edhe pse tha se duetet nuk i pëlqejnë shumë për faktin se do të ngrihet vet si artist.

Për t’i kuptuar emrat dhe shumëçka tjetër, klikoni videon e mëposhtme./

 

 

 

/prive.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *