Bashkëshorti i saj është në burg? Flet Angela Martini!

Bashkëshorti i saj është në burg? Flet Angela Martini!

Prej disa kohësh është shkruar në media se bashkëshorti i Angela Martinit është shpallur nga autoritetet rumune në kërkim ndërkombëtar, me akuzën se ka kryer falsifikim dokumentacioni në lidhje me disa prona. Angela nga ana tjetër prej kohësh nuk ka publikuar asnjë foto me partnerin, çfarë shton dyshimet se ai mund të jetë arrestuar nga policia.

E ftuar në emisionin “Klanifornia”, Angela është pyetur nga Marina, për të sqaruar të vërtetën e kësaj historie.

 

“Dua të sqarojmë edhe njëherë e mirë lajmin që është komentuar nëpër të gjitha mediat shqiptare dhe jo vetëm. Është arrestuar apo jo bashkëshorti yt? Ndodhet apo jo në burg?”,-e ka pyetur Marina.

 

 

E menjëhershme ka qenë edhe përgjigjja e Angela-s “Jo. Derisa jam unë gjallë, jo”,-ka thënë ajo.

 

Pra, Dragos Savulescu është i lirë, madje mbrëmjen e kaluar i ka bërë asaj një skenë xhelozie, se pse nuk ka fjetur natën vonë dhe se më kë fliste në telefon.

 

/classlifestyle/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *