Dua Lipa siç nuk e kemi parë asnjëherë

Dua Lipa siç nuk e kemi parë asnjëherë

Dua Lipa i hoqi të gjitha për fotosesionin e realizuar për revistën e njohur.

Dua Lipa gjatë kësaj periudhe ka qenë shumë aktive me intervista e fotosesione të reja, shkruan lajmi.net.

Të gjitha këto erdhën pas publikimit të albumit të saj të ri “Future Nostalgia”, i cili po shënon sukses të jashtëzakonshëm në Britani.

Së fundi, Dua pozoi për revistën prestigjioze “Elle”, në të cilën erdhi kësaj radhe më ndryshe ngase jemi mësuar ta shohim.

Në disa prej fotografive, këngëtarja u paraqit tërësisht e zhveshur, ndërsa pjesët intime i mbuloi me një kitarë shumëngjyrëshe.

Edhe me këtë paraqitje ndryshe, Dua dukej tërheqëse dhe mori vëmendjen e të gjithëve me imazhet e realizuara nga Zoey Grossman.

Për ndryshe, Dua Lipa këto ditë po qëndron e mbyllur në shtëpi bashkë me të dashurin e saj, Anwar Hadid. /Lajmi.net/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *