Kënga Paranoja” dhe “Pishmon”nga Kida dhe Mozzik

Kënga Paranoja” dhe “Pishmon”nga Kida dhe Mozzik

Kida dhe Mozzik lansuan dy këngë në një video në youtube dhe kjo këngë shpejt është bërë hit i padiskutueshëm nëpër rrjetet sociale

Vera tashmë ka ardhur dhe këngëtarët e skenës sonë kanë filluar që ta bëjnë nxehtë e më nxehtë.Të fundit që e bën janë Kida dhe Mozzik që lansuan mbrëmë dy këngë në një video në youtube.

E gjatë tërë ditës së sotme këngën ka shpërthyer dhe është bërë virale nëpër çdo radio e TV në Kosovë dhe Shqipëri.  Këngët Paranoja dhe Pishmon tashmë sipas statistikave të kompanisë AVD Digital e cila e ka lansuar në youtube, ka kaluar më shumë se 2.6 milionë  klikime. Të dy këngët janë punuar nga Mixey derisa tekstet e të dyja këngëve i ka punuar Mozzik. /GazetaExpress/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *