Gjendet vajza nga Kumanova që u raportua si e zhdukur

Siç mësohet nga burime policore, Kanita Ramani nga Kumanova është gjetur nga policia, është biseduar me te dhe është shëndosh e mirë.

Ajo dje në ora 14.15 është raportuar e zhdukur nga ana e prindërve të saj.

Po sot familja bëri të ditur se ajo është gjetur shëndosh e mirë.

Kujtojmë se të martën deri në mesnatë rreth 20 policë janë vënë në të saj.

Ekipet policore kërkimet i kishin vazhduar edhe gjatë tërë ditës së djeshme./Tetova1/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *