Maqedoni: 5 raste të reja me Covid-19, asnjë viktimë

Maqedoni: 5 raste të reja me Covid-19, asnjë viktimë

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 1749 teste, ndërkohë që janë regjistruar 5 raste të reja të të infektuarve me Kovid-19, dhe atë: Shkup-2 dhe Tetovë-3. Janë regjistruar edhe 6 pacientë të shëruar, nga një në Shkup, Tetovë, Makedonska Kamenicë dhe Manastir dhe dy pacient të shëruar nga Velesi. Ndërkohë që në 24 orët e fundit nuk është regjistruar asnjë viktimë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *