Moti sot në vend

Moti sot në vend

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë. Pasdite në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të jugut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej prej 14 deri në 22 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 28 deri në 38 gradë celsius./Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *