U rrëzua duke riparuar dollapin në banesë, vdes 70-vjeçari

U rrëzua duke riparuar dollapin në banesë, vdes 70-vjeçari

Rreth orës 09:40, në lagjen Nr.18 Durrës, shtetasi V. K., 70 vjeç, duke riparuar dollapin në banesë është rrëzuar.

Dhe si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./tvklan.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *