Genta ‘dëshpëron’ me pamjen në jetën reale, ndryshe nga Instagrami

Genta ‘dëshpëron’ me pamjen në jetën reale, ndryshe nga Instagrami

Genta Ismajli ka ndryshuar në pamje kohëve të fundit.

Duke fryrë buzët e mollëzat fytyra e saj duket mjaft ndryshe.

Së fundmi Vipat e Bllokut kanë publikuar dy fotografi duke bërë krahasimin e saj në Instagram dhe jetën reale.

Ndryshime është i dukshëm ku duket si thetër person./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *