Dua Lipa, ambasadore e markës së ujit evian

Dua Lipa, ambasadore e markës së ujit evian

https://www.instagram.com/tv/Cef7jw7PMo1/?utm_source=ig_web_copy_link

Evian, i njohur për nxitjen e kreativitetit nëpërmjet bashkëpunimeve me Virgil Abloh dhe Vetements, ka emëruar Dua Lipën ambasadoren e saj të re të markës globale. Ylli britanik i popit do t’i bashkohet ambasadorëve të tjerë Maria Sharapova dhe Ella Chen.

Lipa e ndau lajmin në Instagram me një selfie të mbishkrimit, “CEO i hidratimit / ambasador global për @evianwater më telefono, më bep, nëse dëshiron të më kontaktosh”. Ylli foli më tej për partneritetin në një deklaratë. “Është një nder i vërtetë të punosh me Evian dhe jam e emocionuar për atë që ka përpara”, tha ajo. “Gjithmonë e kam admiruar mënyrën se si Evian e përkrah krijimtarinë e re, e cila është kaq e rëndësishme për mua dhe brezat e ardhshëm.”

Qëndroni të sintonizuar pasi Evian nis projekte me Lipën gjatë gjithë pjesës tjetër të vitit.

Të gjithëve na pëlqen kur personazhe të famshëm nga industri të ndryshme bashkohen për t’u shfaqur në fushata reklamuese të mbushura me yje dhe Emma Raducanu dhe Dua Lipa kanë dhënë në përpjekjen e fundit Evian.

Kampionia e US Open Raducanu u bë fytyra e re e Evian pas suksesit të saj në Grand Slam në Flushing Meadows në shtator të vitit të kaluar, me kompaninë që iu bashkua një numri kompanish të tjera të mëdha për të nënshkruar marrëveshje fitimprurëse sponsorizimi me adoleshenten.

Ndërkohë, sensacioni pop fitues i çmimit Grammy, Dua Lipa, ka qenë pjesë e stallës Evian që nga korriku 2020 dhe të dy yjet bashkuan forcat për fushatën Drink True për të shënuar sezonin e 2022-tës në terren.

Dyshja dhanë një reklamë të lehtë teksa bëjnë një “shkëmbim aftësish” teksa fillimisht Raducanu i mëson Dua Lipës se si të luajë tenis përpara se ylli i popit t’i japë yllit të tenisit disa këshilla kërcimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *