Mozzik, Tayna dhe Butrint Imeri në mesnatë sjellin këngën e re “Pare”

Mozzik, Tayna dhe Butrint Imeri në mesnatë sjellin këngën e re “Pare”

Mozzik, Tayna dhe Butrint Imeri sonte (e enjte) në mesnatë do të sjellin projektin e ri muzikor.

Treshja e famshme e estradës kanë bashkuar forcat për herë të parë për një projekt, të cilin do ta sjellin të kompletuar edhe nga ana vizuale.

“Pare” pritet që të jetë një nga hitet e kësaj vere me videon që do të lansohet në YouTube dhe platformat e tjera muzikore.

“Nesër, 23:59. Pare”, ka shkruar Imeri në një postim të shpërndarë në Instagram të publikuar disa orë më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *