Përmbyten rrugët e Greqisë, habit i riu, lundron me kamerdare nëpër qytet

Përmbyten rrugët e Greqisë, habit i riu, lundron me kamerdare nëpër qytet

Reshjet e dendura të shiut kanë përmbytur qytete të ndryshme në Greqi, duke përfshirë, Athinën, Selanikun dhe Katerinën.

Shumë rrugë u kthyen në lumenj, ndërsa u krijuan probleme me qarkullimin rrugor për makinat dhe mjetet e transportit publik, shkruan protothema.gr.

Megjithatë një i ri nga qyteti i Katerinës mes rrëmujë dhe kaosit të shkaktuar nga përmbytjet vendosi ta marrë me sportivitet situatën.

I riu mori kamerdaren për të lundruar në rrugët që ishin kthyer në lumenj, ndërkohë në dorë mbante një gotë me kafe.

Klikoni këtu për të parë videon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *