Moti sot i ndryshueshëm

Moti sot i ndryshueshëm

Moti paradite do të jetë me diell dhe me vranësira lokale. Ndërsa në orët e pasdites dhe të mbrëmjes do të ketë mot të paqëndrueshëm me shi lokal, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 9 deri në 17, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 25 deri në 33 gradë Celsius. UV=7

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *