Leo Zejnulla konkurent në kënga magjike me këngën ”Harrom”

Leo Zejnulla konkurent në kënga magjike me këngën ”Harrom”

Këtë edicion të Kënga Magjike, producenti dhe moderatori Ardit Gjebrea premtoi që do jetë më i miri i viteve të fundit.

Në këtë garë edhe Leotrim Zejnullahu nga Tetova, do të jetë pjesëmarrës, me këngën Harrom. Teksti dhe muzika e të cilës i përket Vullnet Neziri, dhe prodhimi i Rilind Alimani.

Kujtojmë që Leo Zejnullahu ishte pjesëmarrës edhe në festivalin garues X Factor, gjithashtu të TV Klan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *