Vazhdon ”lufta” për shikime dhe pëlqime në TV Shqiptare

Vazhdon ”lufta” për shikime dhe pëlqime në TV Shqiptare

Por, Luana nuk e la më kaq, shkruan “Kosovarja”.

Ajo vendosi të publikoj disa fotografi nga emisioni “Zemer Luana”.

Vjolla shkruan: “Qentë le të lehin, karvani ecën përpara”

Kjo nga publiku u kuptua se këto fjalë bukuroshja i ka për Donaldin.

Sot u publikuan disa lajme teksa Donaldi thumbon Luanën duke i përmendur klikimet.

https://www.instagram.com/p/Ck9L2_6okBI/?utm_source=ig_embed&ig_rid=c6354538-e715-4573-98b5-5890a4aecefa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *