Shpulla ndaj Luizit dhe përjashtimi, reagon për herë të parë Kejvina, e quan “çmendinë” Big Brother

Shpulla ndaj Luizit dhe përjashtimi, reagon për herë të parë Kejvina, e quan “çmendinë” Big Brother

Kejvina Kthella ka reaguar për herë të parë, pas skualifikimit nga shtëpia e ‘Big Brother Vip’.

Edhe pas një kohe reflektimi, Kejvina nuk e ka parë të arsyeshme sërish që të bëj një falje publike ndaj Luizit, përkundrazi ajo ka zgjedhur të ironinë në lidhje me fansat e tij.

Gjithashtu Kejvina e ka cilësuar atë vend si një ‘çmendinë’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *