Kate Middleton shfaqet me një palë vathë Zara në vlerë prej 25 eurosh në tapetin e kuq të BAFTAs

Kate Middleton shfaqet me një palë vathë Zara në vlerë prej 25 eurosh në tapetin e kuq të BAFTAs

Princi William dhe Kate Middleton janë rikthyer në BAFTA.

Princi dhe Princesha e Uellsit bënë të dielën rikthimin e tyre të shumëpritur në tapetin e kuq të shfaqjes së çmimeve për herë të parë që nga viti 2020.

Middleton, 41 vjeçe, mahniti me një fustan të bardhë në Royal Festival Hall të Londrës, teksa u shfaq e buzëqeshur krah bashkëshortit, siç shihet në një video të shpërndarë në llogarinë e Vogue në Instagram.

E veshur me një fustan Alexander McQueen, mbretëresha dukej në humor të mirë me partnerin e saj, 40 vjeç, i cili shërben si president i Akademisë Britanike të Arteve të Filmit dhe Televizionit.

Ajo e kombinoi pamjen me një palë vathë Zara që kushtojnë 25 euro dhe doreza të zeza.

Çifti anashkaloi çmimet vjetore televizive dhe filmike të vitit të kaluar për shkak të konflikteve në planifikim.

Një vit më parë, Princi William – i cili duhej të mbante një fjalim në ngjarjen vjetore – u tërhoq për shkak të vdekjes së Princit Filip.

Veshja e fundit në BAFTA e Middletonit në 2020 ishte një fustan i bardhë dhe ari Alexander McQueen që ajo kishte veshur më parë në një vizitë në Malajzi në 2012.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *