‘Nuk më pëlqeve se nuk kishe mjekër’, Kiara tregon përshtypjen e parë për Luizin

‘Nuk më pëlqeve se nuk kishe mjekër’, Kiara tregon përshtypjen e parë për Luizin

Kiara dhe Luizi kanë nisur të parët emisionin radiofonik brenda shtëpisë së Big Brother VIP duke folur live për Top Albania Radio.

Kiara u ndal tek përshtypja e parë që pati për Luizin kur hyri në shtëpi dhe tregoi diçka që nuk i pëlqeu tek pamja e tij.

‘Nuk më pëlqeve se nuk kishe mjekër’, Kiara tregon

“Isha shumë e emocionuar dhe kujtoj vetëm momentin që pashë gjyshen para se të futesha këtu. Pastaj kam qenë gjatë gjithë kohës e hutuar. Nuk ta kam bërë kastile. Gjëja që nuk më pëlqeu është se nuk kishe mjekër. Pse nuk kishe mjekër kur hyre? Flas në aspektin fizik se sot të dua nga karakteri”, i tha Kiara Luizit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *