Afrona Dika zbulon fustanin e martesës

Afrona Dika zbulon fustanin e martesës

Afrona Dika ka filluar përgatitjet për martesë.

Afrona Dika dhe Blero Muharremi tashmë kanë filluar përgatitjet për martesë çifti kanë konfirmuar se në shtator të këtij viti i japin fund beqarisë, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja ka ndarë një fotografi në Instastory me Bleron ku ka zbuluar edhe një pjesë të vellos së saj. Në foton ku çifti duken të ‘zhytur’ në dashuri Afrona bashkëngjiti këtë shkrim: “Të dua”.

Blero dhe Afrona janë nga çiftet më të pëlqyera në shoubiz dhe jeta e tyre zgjon interesim të madh në publik. /Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *