Aktori turk feston 35 vjetorin në spital, kjo është arsyeja e dhimbshme

Aktori turk feston 35 vjetorin në spital, kjo është arsyeja e dhimbshme
Kjo ditëlindje e tij ishte ndryshe nga ato të tjerat.
Aktori i njohur turk Kivanç Tatlitug para pak ditësh ka mbushur 35 vite jetë, por festa e ditëlindjes iu ndërpre për një arsye aspak të këndshme.

Bashkëshortja e tij Basak Dizer ka organizuar me këtë rast një festë madhështore. Por një ngjarje e papritur, ka bërë që festa të ndërpritet.

Kjo pasi vjehrri i tij ka kaluar në gjendje të rëndë shëndetësore. Mediat turke bëjnë të ditur se çifti ka qendruar gjithë natën në spital dhe në mëngjes janë kthyer në shtëpi. /Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *