Albin Kurti ka rezultuar pozitiv me Covid 19

Albin Kurti ka rezultuar pozitiv me Covid 19

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19. Kurti ka thënë se në dy javët në vijim do të qëndroj në vetizolim.

“Të nderuar anëtarë të Lëvizjes e qytetarë të Republikës, Parmbrëmë kisha disa simptoma: kokëdhembje të lehtë, pak koll dhe dhembje e skuqje të syve. Dje jam testuar për COVID-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Në dy javët në vijim do të qëndroj në vetizolim“, ka njoftuar Kurti në Facebook./21Media/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *