Aurela Gaçe bën tatuazh emrat e vajzave (FOTO)

Aurela Gaçe bën tatuazh emrat e vajzave (FOTO)

Këngëtarja Aurela Gace mbetet e dashur dhe e kërkuar nga publiku.

Gaçe është nënë e dy vajzave dhe vazhdimisht e shfaq dashurinë që ka për vajzat e saj, por tani ka zgjedhur një mënyrë të vecantë, njofton Klan Kosova.

Aurela ka bërë tatuazh emrat e dy vajzave të shkruara nga vajza e madhe Grace, këtë e bëri të ditur nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram.

“Shkrimi i Grace, tani në lëkurën e mamit. Tatuazh i ri, ideja ime. Grace 7 vjeç, Abigail 2 vjeç”, shkruan Aurela.

Ky tatuazh i këngëtares, ka marrë pëlqime të shumta, duke u cilësuar si një gjetje origjinale, e cila tundon çdo grua dhe nënë që ta ketë.

/Klan Kosova/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *