Skuadra Nga Irlanda Dhe Franca Interesohen Për Talentin E Shkëndijës!

Skuadra Nga Irlanda Dhe Franca Interesohen Për Talentin E Shkëndijës!

Berat Beqiri mund të lëviz dhe të ndërrojë mjedis. 23-vjeçari i lindur në Kopenhagë të Danimarkës gjatë merkatos së janarit iu bashkua Shkëndijës së Tetovës, për të cilën skuadër gjatë stinorit pranveror zhvilloi 5 ndeshje, duke dëshmuar talentin e tij,...
read more
Rikthehet Atmosfera Te Kuqezinjtë, Nesër Pretendojnë Lojë Më Agresive

Rikthehet Atmosfera Te Kuqezinjtë, Nesër Pretendojnë Lojë Më Agresive

Shkëndija vendoset në Shkup për të kryer përgatitjet përfundimatre për takimin e të martës me F91 Dudelange nga Luksemburgu, në kuadër të raundit të dytë eliminator të UEFA Euroa League. Me këtë rast para mediave në konferencën për shtyp fo...
read more
Griezmann tregon se cilën skuadër përkrahë në Premierligë, befason tifozët e Barcës

Griezmann tregon se cilën skuadër përkrahë në Premierligë, befason tifozët e Barcës

Ylli më i ri i skuadrës së Barcelonës, Antoine Griezmann, ka zbuluar se cila është skuadra që përkrahë në Premierligë. Griezmann ka zbuluar se ai përkrahë Liverpoolin në garën për titullin e kampionit në Premierligë, duke dhënë edhe disa ar...
read more
Inter në garë për Bale

Inter në garë për Bale

Skuadra italiane, Inter, është duke synuar një transferim të madh në këtë merkato. Të udhëhequrit e Antonio Conte kanë qenë mjaft aktiv në këtë merkato, duke kryer disa transferime, si dhe duke negociuar me Romelu Lukaku, me të cilin janë...
read more
Dua Lipa në darkë romantike me të dashurin e ri

Dua Lipa në darkë romantike me të dashurin e ri

Dua Lipa po shijon çdo moment nga romance me Anwar. Tanimë nuk është një sekret lidhja e Dua Lipës me Anwar Haidid, dyshja së fundi janë parë në një nga restorantet luksoze të Hollywood, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net. Dyshja të...
read more
Dhurata Dora arrin shifrën jubilare me ‘Zemër’

Dhurata Dora arrin shifrën jubilare me ‘Zemër’

Dueti me Soolking padyshim është hiti i kësaj vere. Dhurata Dora është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe një nga më të pëlqyerat e estradës shqiptare, shkruan lajmi.net. Muaj më parë ajo kishte bërë një duet me këngëtarin algjerian....
read more
“Si arrin të blesh Rolex me rrogë gazetarie”, kështu i përgjigjet Ilda komentuesit

“Si arrin të blesh Rolex me rrogë gazetarie”, kështu i përgjigjet Ilda komentuesit

Ilda Bejleri e ka pranuar një pyetje pak më ndryshe nga ndjekësi. Moderatorja e njohur e sportit, Ilda Bejleri, në Instagram pranon shpesh pyetje të ndryshme, shkruan lajmi.net. Shumica lidhen me jetën private e edhe raportin e saj me disa...
read more
Steve Harvey me pushime në Shqipëri

Steve Harvey me pushime në Shqipëri

Prezantuesi i famshëm amerikan e ka zgjedhur Shqipërinë për të pushuar. Prezantuesi i njohur amerikan, Steve Harvey, ka zgjedhur bregdetin shqiptar për ti kaluar pushimet, shkruan lajmi.net. Ishte vetë ai i cili e ka publikuar një video në Instagram, ...
read more
Fifi nuk ka ndërmend të ndalet, gati projekti i ri

Fifi nuk ka ndërmend të ndalet, gati projekti i ri

Fifi minuta më parë dha një lajm shumë të mirë për fansat e saj. Ende nuk janë bërë një javë që nga lansimi i video-projektit ‘Indiane’ por Fifi nuk ka ndërmend të ndaloj, shkruan lajmi.net. Minuta më parë Filloreta me...
read more
Flamujt e Kosovës pushtojnë Fshatin Olimpik në Baku

Flamujt e Kosovës pushtojnë Fshatin Olimpik në Baku

Në Baku të Azerbajxhanit është duke u mbajtur Festivali Olimpik Evropian për të Rinj. Sigurisht, në këtë festival po marrin pjesë edhe sportistë nga Kosova, të cilët kanë filluar garat e tyre qysh sot. Kosova në këto gara paraqitet me...
read more
1 2 3 37