Mbretëresha Elisabeth kërkon menaxher për rrjetet sociale, nuk do ta besoni se çfarë rroge ofron

Mbretëresha Elisabeth kërkon menaxher për rrjetet sociale, nuk do ta besoni se çfarë rroge ofron

Mbretëresha Elisabeth kërkon menaxher për rrjetet sociale, nuk do ta besoni se çfarë rroge ofron Faqja e internetit të familjes mbretërore aktualisht në një reklamë për vendet e punës në rolin e një menaxheri të rrjeteve sociale të vetë Mbretëreshës...
read more
Dua Lipa mahnit në Kanë, vesh fustanin e kuq dramatik (FOTO)

Dua Lipa mahnit në Kanë, vesh fustanin e kuq dramatik (FOTO)

Dua Lipa mahnit në Kanë, vesh fustanin e kuq dramatik (FOTO) Mbrëmë të famshmit botërorë, kanë shkëlqyer në tapetin e kuq të Kanës në Francë, për ngjarjen e përvitshme amfAR – dhe dukja e tyre ishte e pabesueshme. E në...
read more
Facebook mbyllë tre miliardë llogari të rreme

Facebook mbyllë tre miliardë llogari të rreme

 Facebook mbyllë tre miliardë llogari të rreme Në prag të zgjedhjeve të Bashkimit Evropian, rrjeti social ‘Facebook’ ka bërë transparente shifrën e bllokimit të llogarive të rreme, nëpërmjet një raporti. Sipas raportit, gjiganti mediatik ka ...
read more
Instagram sjell ndryshimin që kemi pritur të gjithë

Instagram sjell ndryshimin që kemi pritur të gjithë

Instagram sjell ndryshimin që kemi pritur të gjithë   Të gjitha videot më të gjata se 60 sekonda, prej një viti tashmë, postohen kryesisht në IGTV. Videot në IGTV, si rregull, duhet të jenë të filmuara vertikalisht, jo në formatin e...
read more
Ronaldo, mer fletëthirrjen për gjykimin në SHBA

Ronaldo, mer fletëthirrjen për gjykimin në SHBA

Ronaldo, mer fletëthirrjen për gjykimin në SHBA Kristiano Ronaldo është i detyruar të paraqitet në gjykatë për akuza për përdhunim nga Kathrin Majorga, që sipas akuzueses ka ndodhur para 10 vitesh në një hotel në Las Vegas. Deri tani çështja ...
read more
9 ushqimet që mund të kenë një efekt të çuditshëm

9 ushqimet që mund të kenë një efekt të çuditshëm

9 ushqimet që mund të kenë një efekt të çuditshëm   Në ditët e sotme është e lehtë të konsumoni ushqime të shëndetshme, pasi përpara se të bleni çdo produkt ushqimor, mund të kontrolloni përbërësit e tij. Pra, e keni më...
read more
Alergjitë e pranverës: Zbuloni se si t’i luftoni me mjete të natyrshme

Alergjitë e pranverës: Zbuloni se si t’i luftoni me mjete të natyrshme

read more
I hani shpesh, pa e ditur se çfarë përfitimesh të mëdha shëndetësore kanë qershitë

I hani shpesh, pa e ditur se çfarë përfitimesh të mëdha shëndetësore kanë qershitë

I hani shpesh, pa e ditur se çfarë përfitimesh të mëdha shëndetësore kanë qershitë 19:08 | 22 Maj 2019Një veçanti e qershisë është përmbajtja e lartë e melatoninës, që njihet për balancimin e ciklit gjumë-zgjim. Melatonina është gjithasht...
read more
Jetoni këtu se do t’ju paguajmë: Qyteti italian që ofron bonuse për banorët e rinj

Jetoni këtu se do t’ju paguajmë: Qyteti italian që ofron bonuse për banorët e rinj

Jetoni këtu se do t’ju paguajmë: Qyteti italian që ofron bonuse për banorët e rinj Kryebashkiaku i qytetit Italian Candela, gjeti më në fund një zgjidhje për popullsinë në rënie, Ç’i motivon njerëzit më shumë se paraja? Asgjë. Dhe prandaj,...
read more
Ndërtesa më e lartë në Europë është drejt përfundimit!

Ndërtesa më e lartë në Europë është drejt përfundimit!

Ndërtesa më e lartë në Europë është drejt përfundimit! Ndërtesa më e lartë në Europë po përfundon. E ngritur mbi një kompleks shatërvanësh në Shën Petërsburg të Rusisë, Qendra Lakhta është 462 metra e  lartë dhe aktualisht konsiderohe...
read more
1 2 3 5