Fitoja zemrën që në takimin e parë me look-un perfekt!

Fitoja zemrën që në takimin e parë me look-un perfekt!

  Nuk është sekret që vajzat përpiqen të duken pak më bukur se zakonisht, kur një djalë i ka ftuar në një takim. Nëse do të shohësh një tjetër anë të bukurisë së një vajze, ftoje atë për një takim...
read more
Eleni Foureira publikon klipin me yllin BOTËROR dhe kënga do të kthehet në fiksimin tuaj të ditës! [VIDEO]

Eleni Foureira publikon klipin me yllin BOTËROR dhe kënga do të kthehet në fiksimin tuaj të ditës! [VIDEO]

Eleni Foureira ka publikuar projektin e ri, në duet me reperin e famshëm Snoop Dogg dhe KAAN. Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Eleni Foureira ka lançuar këngën e re me titull “Sirens”. Këtë projekt ajo e solli në bashkëpunim me Snoop...
read more
Ish Miss Tropoja, aktore me tre fëmijë: “ Në Shqipëri, prej mëmësisë nuk m`u dha asnjë shans“!!

Ish Miss Tropoja, aktore me tre fëmijë: “ Në Shqipëri, prej mëmësisë nuk m`u dha asnjë shans“!!

Është e famshme në Kosovë me rolin e “Xhbanes“, tek seriali “O sa mirë” . Por në Shqipëri, Arjola Demiri gjeti dyer të mbyllura. Shkaku?  Ishte nënë dhe si e tillë, konsiderohej që nuk mund t`I përballonte situatat si të...
read more
Ngjyra rozë po  bën namin këtë sezon, ato që nuk e kanë qejf, ta mendojnë edhe një herë!!!!

Ngjyra rozë po bën namin këtë sezon, ato që nuk e kanë qejf, ta mendojnë edhe një herë!!!!

Sesa e bukur mund të jetë roza në trup, e treguan dy yje ndërkombëtare: aktorja me famë botërore Olivia Munn, 38 vjec dhe modelja e njohur Rosie Huntington-Whiteley, 31. Të dyja ato kanë shkëlqyer me këtë ngjyrë ndërsa pozonin në tapetin...
read more
14 mënyra se si të stiloni flokët e gjatë!

14 mënyra se si të stiloni flokët e gjatë!

Jeni mërzitur nga flokët e gjatë por përsëri nuk dëshironi që ti prisni? Atëherë frymëzohuni nga këto 14 stile shumë tē bukura si kaçurrela diskoje, gërsheta apo flokë tē valëzuar.             
read more
Këngëtarja shqiptare po sjell këngë me Snoop Dog

Këngëtarja shqiptare po sjell këngë me Snoop Dog

Mund të ju duket e pabesueshme por këngëtarja shqiptare do të vijë në një bashkëpunim me reperin e njohur amerikan Snoop Dog. Bëhet fjalë për Eleni Foureira, për të cilën mediat greke kanë bërë me dije se këta dy artist...
read more
Kjo është e dashura bukuroshe e Putinit

Kjo është e dashura bukuroshe e Putinit

Alina Kabayeva, 35 vjeçare nga Moska, dhe fituese e medaljes së artë në gjimnastikë, është e dashura e presidentit të Rusisë, Vladimir Putin. Vladimir Putin, 66 vjeçar është në lidhje me fituesen e çmimit të artë olimpik në gjimnastikë, Alina...
read more
Kështu hapet airbegu, shikojeni në xhirim të ngadalësuar

Kështu hapet airbegu, shikojeni në xhirim të ngadalësuar

Shumë personave që kanë pësuar aksident me veturë kanë përjetuar hapjen a airbegut, por si hapet airbegu? Airbegu hapet brenda 1/25 të sekondës dhe syri ynë ose një kamerë normale nuk arrin të kapë procesin e hapjes së tij. Përmes...
read more
Zbulohen detaje rreth modeleve të reja të iPhone

Zbulohen detaje rreth modeleve të reja të iPhone

Në vitin 2020 kompania Apple do të paraqesë tre modele iPhone me ekrane OLED me madhësi 5.42, 6.06 dhe 6.67 inç, sipas faqes së internetit Digitimes. iPhone më i vogël nga Apple do të përfshijë ekranet e firmave të Samsung...
read more
Falimenton gjiganti i modës! Cavalli mbyll dyqanet pa asnjë paralajmërim [FOTO]

Falimenton gjiganti i modës! Cavalli mbyll dyqanet pa asnjë paralajmërim [FOTO]

Pak pasi njoftoi se po përpiqet të nënshkruajë një marrëveshje me një investitor për të parandaluar falimentimin, Roberto Cavalli ka mbyllur dyqanet e tij në SHBA dhe ka pushuar punonjësit pa asnjë paralajmërim. Marka e njohur e modës me bazë...
read more
1 2 3 16