Baby G e konfirmon ndarjen nga Lim Hoti

Baby G e konfirmon ndarjen nga Lim Hoti

Me postim e fundit reperja ka qartësuar gjithçka.

Baby G me postimin e fundit të bërë në Instagram ka konfirmuar se më nuk është në lidhje me reperin nga Shqipëria Lim Hotin, shkruan lajmi.net.

Çifti pas disa muajve bashkë i dhanë fund lidhjes së tyre dhe arsyeja ende nuk dihet.

Reperja ka publikuar një video në Instagram ku paraqitet duke vallëzuar dhe me shkrimin që ja bashkëngjiti postimit qartësoi gjithçka: “Kur je e re, sexy, dhe beqare”. /Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *