Belen Rodriguez nuk e fsheh më të dashurin e ri (FOTO LAJM)

Belen Rodriguez nuk e fsheh më të dashurin e ri (FOTO LAJM)

Prej disa javësh ka pasur zëra dhe thashetheme, por tashmë Bellen Rodriguez dhe Stefano De Martino kanë dalë zbuluar në rrjetet sociale, duke pranuar lidhjen mes tyre.

Modelja argjentinase ka vetëm disa muaj që është ndarë nga piloti i Moto GP, Andrea Ianonne, ndërsa menjëherë është kthyer te De Martino, me të cilin ka pasur edhe më parë një marrëdhënie.

/Albeu/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *