Bukuroshja në foto sot është njëri nga personat me të njohur në botë, e njihni?

Bukuroshja në foto sot është njëri nga personat me të njohur në botë, e njihni?

Gigi Hadid është njëra nga modelet me të njohura në botë, shkruan GazetaBlic.

Modelja palestineze veçohet për bukurinë dhe stilin e saj.

Ajo është pjesëmarrëse ne evente të shumta ku prezanton veshje të ndryshme.

Gigi është në lidhje dashurie me këngëtarin e njohur Zayn Malik edhe pas shumë zënkave dhe ndarjeve ata i janë kthyer njeri-tjetrit.

Modelja është aktive në rrjete sociale, në llogarinë e saj ‘Instagram” ajo ndan postime të shumta me ndjekësit e saj.

Bukuroshja në foto është pikërisht Gigi Hadid e cila siç po shihet ka qene shumë e bukur edhe si fëmije.

Shikojeni imazhin:

/GazetaBlic/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *