Butrint Imeri i gëzohet këtij suksesi me këngën e re

Butrint Imeri i gëzohet këtij suksesi me këngën e re
Butrint Imeri është emër shumë i dashur për publikun.

Butrint Imeri ashtu siç e kishte paralajmëruar, dy javë më parë publikoi projektin e tij më të ri, shkruan lajmi.net.

Kënga e tij e re me titull “Kush?” po pritet shumë mirë nga publiku dhe së fundi ndau me ndjekësit në rrjete sociale suksesin e fundit.

Ai bëri të ditur që projekti “Kush?” ka marrë plot 5 milionë klikime në kanalin YouTube, për të cilën gjë është gëzuar tejmase. /Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *