No Image

Trendi i sandaleve për këtë sezon

  Sezon i ri, grumbull i ri i këpucëve. Sipas revistës Elle.com, ku për çdo vit i sjellin trendet e fundit për çdo stinë, këtë herë i kanë sjellë modelet më të reja të këpucëve dhe sandaleve për këtë pranverë....
read more
No Image

Mango: Propozimet për këtë verë

Mango si propozime të veta për këtë sezon veçon bashkimin e trendeve aktuale dhe klasikes verore. Fjala është për xhaketat, fustanet dhe këmishët me detaje të qëndisura dhe tekstura relievi, transmeton Telegrafi. Pjesët mbresëlënëse do të ngre...
read more
No Image

Rikthehen Mom Jeans, xhinset ikonë të viteve ’80 dhe ’90

Pantallonat jeans ose thjesht xhinset janë një prej veshjeve që kanë sjellë një revolucion të vërtetë në industrinë e modës. U krijuan në vitin e largët 1853 me qëllimin e vetëm për të qenë veshje pune për kërkuesit amerikanë  të...
read more
1 60 61 62