No Image

E sigurt që është bërë nënë? Irina Shayk pozon nudo katër muaj pas lindjes

Irina Shayk i la te gjithe gojehapur me setin e ri fotografik per Vogue Espana. Ajo do te jete ne kopertinen e revistes prestigjoze dhe per t’ju gezuar qendres se vemendjes, Irina pozoi nudo. Edhe pse vetem kater muaj kane...
read more
No Image

Ky është fustani i preferuar veror i blogereve

Blogeret e njohura botërore këtë verë kanë një dashuri të përbashkët – fustani floral nga Asos. Edhe pse falemenderim i famës dhe marketingut të mirë, e kanë të mundur edhe bashkëpunimin me brende luksoze, gjithsesi ato shpesh në stilet e...
read more
No Image

Nga Capri në Bangkok: Vajzat e showbiz-it shqiptar nuk i ndahen të kuqes

E kuqja vërtet çmend dhe demin, pse jo moderatoret tona? Pas shpalljes së fejesës me avokatin nga Zvicra dhe lajmit se do të hiqte dorë nga emisioni i saj në Tv Klan, Floriana Garo vendosi të marrë disa ditë pushim....
read more
No Image

Ikona Kate: Veshjet e Dukeshës në Wimbledon janë mrekullia vetë!

Dukesha Kate ndoqi per here te dyte nje ndeshje ne Wimbledon. Ajo erdhi per te pare mikun e familjes, Roger Federer te fitonte titullin e tij te tete kampion, dhe jo krejt rastesisht fitoi edhe vete vemendjen e te gjitheve....
read more
No Image

Majlinda Bregu ka një look krejt të ri

U mesuam ta shikojme bjonde, por Majlinda Bregu iu kthye nje ngjyre me natyrale. Politikania zevendesoi ombret me baze ngjyre mjalti me ombre me me shume kontrast, duke ruajtur fijet bjonde dhe duke e bere rrenjen me te erret. Bregu...
read more
Që ta dini, fustani i Beyonce-s në foton ikonike është dizenjuar për burra

Që ta dini, fustani i Beyonce-s në foton ikonike është dizenjuar për burra

Nje muaj pasi erdhen ne jete mini-yjet, Beyonce na bekoi syte me foton ikonike ku na prezantonte me femijet e saj, veshur me nje fustan madheshtor me motive me lule. Mesa duket, fustani me shume fruda e ngjyra eshte dizenjuar...
read more
Kampanja provokative e Balmain

Kampanja provokative e Balmain

  Seksi dhe provokative, njejtë si edhe estetika e dizajnit të brendit. Kampanja e re publicitare e Balmain për sezonin vjeshtë dimër 2017/2018. Për herë të parë kreatori i modës Olivier Rousting ishte edhe në rolin e fotografit, kështu edhe.....
read more
Yjet mund të arrihen

Yjet mund të arrihen

Edhepse gjithë mendojn se ‘trendsetter-ëve’ ju pëlqejnë takat, por realisht: ata dëshirojnë këpucë të rehatshme, dhe shpesh mund ti vëresh teksa veshin sneakers, të sheshta, dhe kohëve të fundit duket se këto lloj këpucësh ndjeshëm...
read more
No Image

Takat e larta, të jesh në modë pa vuajtur

Këpucët me takë sigurisht që na bëjnë të ndihemi më të bukura dhe më joshëse, por për fat të keq kanë një çmim për të paguar: dhimbjen dhe fryrjen e këmbëve. Por ja se si të kufizoni këto dëme dhe...
read more
No Image

5 truket që krijojnë iluzionin e këmbëve të gjata, ja si duhet të vishen femrat e shkurtra

Nëse doni vithe të rrumbullakosura, mund t’i arrini duke u ushtruar, nëse doni gjoks më të madh mund t’i nënshtroheni operacioneve plastike, e nëse doni këmbë më të gjata… mund të visheni në atë mënyrë që të “gënjeni” të tjerët.....
read more