‘Na dy nuk folim mo!’ Gent Fatali ka dy fjalë për t’i thënë ASAJ!

‘Na dy nuk folim mo!’ Gent Fatali ka dy fjalë për t’i thënë ASAJ!

Më në fund publikohet “Ma Jolie”! Prej kohësh mezi e kemi pritur projektin më të fundit muzikor nga Gent Fatali dhe siç na kishte paralajmëruar kënga sapo doli nga ‘furra’ Kjo këngë është shkruar nga vet artisti dhe u finalizua...
read more
E krahasojnë me Lady Gaga-n, Ava Max ka dy fjalë për ‘gojët e liga’: Unë jam SHQIPTARE, ndërsa ajo është …

E krahasojnë me Lady Gaga-n, Ava Max ka dy fjalë për ‘gojët e liga’: Unë jam SHQIPTARE, ndërsa ajo është …

Ava Max mori famë ndërkombëtare me këngën e saj hit “Sëeet But Psycho”. Dhe pothuajse në çdo artikull në lidhje me këngëtaren me origjinë shqiptare ajo krahasohet me divën e muzikës, Lady Gaga. Por për yllin shqiptar në rritje ky...
read more
Ëndrra në sirtar e Alban Ramosajt

Ëndrra në sirtar e Alban Ramosajt

Si të gjithë ne (ose jo), Alban Ramosaj ka një ëndërr në sirtar, të cilën e zbuloi gjatë një “interviste” Pyetje-Përgjigje me ndjekësit në “Ask me a Question”. “Të notoj me peshkaqenët, pa kafaz.” – iu përgjigj Albani ndjekësit/e...
read more
Bebe Rexha fiton mundësinë e artë për të kënduar me një prej grupeve më të famshme amerikane dhe…dështon me sukses!

Bebe Rexha fiton mundësinë e artë për të kënduar me një prej grupeve më të famshme amerikane dhe…dështon me sukses!

Me siguri ju kujtohen “Backstreet Boys” një prej grupeve më të dashura të muzikës pop në vitet 90′. Është e pamundur të mos i kesh dëgjuar një herë apo të jesh dashuruar të paktën një herë me ta apo këngët ...
read more
Pas gjendjes së rëndë shëndetësore, Tuna jep shpresë për klipin e ri: ‘’Dashuria juaj më çoi në këmbë..’’

Pas gjendjes së rëndë shëndetësore, Tuna jep shpresë për klipin e ri: ‘’Dashuria juaj më çoi në këmbë..’’

Nuk ishte e thënë që Tuna ta kishte të lehtë rikthimin e saj në tregun muzikor. Gjendja shëndetësore nuk e ka lënë atë të qetë dhe ne mësuam se pas prezantimit të albumit të saj të ri në 8 Mars,...
read more
Elvana Gjata bëhet nuse

Elvana Gjata bëhet nuse

Elvana Gjata shfaqet në fustan të bardhë në paralajmërimin për projektin e radhës. Filmi i shumëpritur i Elvana Gjatës dhe Ermal Mamaqit në shumë pak ditë do të fillojë të shfaqet. Me këtë rast, Elvana me anë të një videoje...
read more
Shuma marramendëse që Tayna merr për një koncert

Shuma marramendëse që Tayna merr për një koncert

Duke qenë në mesin e këngëtarëve më “IN” të momentit, padyshim edhe pagesa e saj është e lartë. Bëhet fjalë për Taynan e cila ka pak kohë që është futur fuqishëm në treg, ku të realizuara ka afro 10 projekte,...
read more
Enca do të performojë në Kurdistan

Enca do të performojë në Kurdistan

Këngëtarja Enca Haxhia është shumë e pëlqyer për këngët e saj. “A pot pëlqen” ishte projekti që i dha asaj suksesin më të madh në karrierë, dhe e njëjta këngë u dëgjua shumë edhe në disa prej shteteve lindore. Në...
read more
Bebe Rexha e thjeshtë në përditshmëri, shijon shëtitjet me qenin e saj në parkun e Hollywoodit

Bebe Rexha e thjeshtë në përditshmëri, shijon shëtitjet me qenin e saj në parkun e Hollywoodit

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, po vazhdon të shijojë suksesin e këngës së saj më të fundit “Last Hurrah”. Ndërkohë, ajo vazhdon punën edhe projektet tjera muzikore që do t’i sjellë gjatë muajve në vazhdim. Bebe...
read more
John Shahu mban premtimin që i dha Elvana Gjatës

John Shahu mban premtimin që i dha Elvana Gjatës

John Shahu ka vendosur që ta mbajë premtimin që i ka dhënë këngëtares Elvana Gjata. John Shehu pati një bashkëpunim madhështor me Elvana Gjatën dhe Ledri Vulën dhe kënga tani ka arritur 60 milionëshin në Youtube, shkruan lajmi.net. Mirëpo para....
read more
1 2 3 74