Zbulohet lidhja e Alban Ramosaj me modelen shqiptare

Zbulohet lidhja e Alban Ramosaj me modelen shqiptare

Alban Ramosaj qenka në lidhje me modelen shqiptare Niki Delijorgji dhe nuk e paskemi vërejtur! Ata zbulohen përmes komenteve në një postim të një video të Nikës në Instagramin e këngëtarit. Disa postime në rrjetin social Instagram kanë zbuluar lidhjen e këngëtarit. Alban...
read more
Mozzik bën postime befasuese pas ndarjes nga Loredana – e quan të pabesë?

Mozzik bën postime befasuese pas ndarjes nga Loredana – e quan të pabesë?

Mozzik ka bërë disa postime që kanë befasuar ndjekësit e tij. Gjatë këtyre ditëve sikur është duke u konfirmuar se çifti shumë i përfolur, Mozzik dhe Loredana, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Megjithëse të gjithë menduan se ata...
read more
Pas njoftimit se do të jetojë në Berlin, Fero jep lajmin e ri

Pas njoftimit se do të jetojë në Berlin, Fero jep lajmin e ri

Javë më parë, Fero njoftoi se është ndarë nga On Records, kompania nga e cila u menaxhua për disa vjet. Pas këtij lajmi, reperi deklaroi përmes rrjeteve sociale se ka anuluar të gjitha koncertet në vijim duke mos dhënë ndonjë...
read more
MORENA TARAKU BËN GJEST TË PAHIJSHËM NË RRUGËT E ZVICRËS

MORENA TARAKU BËN GJEST TË PAHIJSHËM NË RRUGËT E ZVICRËS

Këngëtarja Morena Taraku është duke bërë xhirimet e videoklipit të saj më të ri.Ajo po publikon imazhe dhe video nga prapaskenat e klipit. Së fundi, ka publikuar një video në Instagram, ku shihet bashkë në makinë  të firmës ‘Rollsroyce‘, ...
read more
Capital T pas koncertit: Mos hiqni dorë nga ëndrrat

Capital T pas koncertit: Mos hiqni dorë nga ëndrrat

Para dite ditësh reperi shqiptar, Capital T e ka mbajtur një koncert madhështor në Tiranë. Një numër i madh i njerëzve kishin zgjedhur të merrnin pjesë, e ëndrra e tij u bë realitet. Capital T zgjodhi që nëpërmjet Instagramit të...
read more
Korab Shaqiri rikthehet në “Kënga Magjike” pas 11 vjetëve

Korab Shaqiri rikthehet në “Kënga Magjike” pas 11 vjetëve

Vetëm edhe pak ditë na ndajnë nga edicioni i 21-të i festivalit “Këngës Magjike” i cili çdo vit mbledh në një vend artist nga të gjitha trojet shqiptare. Edhe në këtë edicion, pos artistëve të rinj pjesëmarrës, është përfolur se...
read more
Problemet dhe sëmundja mendore – kështu duket Britney Spears tani

Problemet dhe sëmundja mendore – kështu duket Britney Spears tani

Pas problemeve me ish-bashkëshortin dhe babanë e saj, Britney Spears është shfaqur në publik me të dashurin e ri, Sam Asghari. Këngëtarja e famshme dhe partneri i saj, modeli 25 vjeçar, kanë marrë pjesë në evenimentin e ndarjes së çmimeve...
read more
Kënga e re me të cilën Blero befasoi Afronën për dasmë

Kënga e re me të cilën Blero befasoi Afronën për dasmë

Një moment shumë i veçantë i dasmës padyshim se është edhe prerja e tortës. Në dasmën e çiftit të njohur, Blero Muharremit dhe Afrona Dikës, ceremonia e prerjes së tortës u shoqërua me një befasi. Blero kishte përgatitur një këngë...
read more
Bebe Rexha po vjen në bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar

Bebe Rexha po vjen në bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar

Reperi i famshëm shqiptar do të bashkëpunoj me Bebe Rexhën. Një reper shumë i famshëm shqiptar së shpejti pritet të sjellë bashkëpunimin e parë me këngëtaren shqiptare të njohur në botë, Bebe Rexhën. Bëhet fjalë për Mc Kreshën. Siç merr....
read more
Ill Mill, protagonisti i episodit të nëntë

Ill Mill, protagonisti i episodit të nëntë

Sonte do ndiqni në kanalin tonë zyrtar në you tube episodin e rradhës me reperin që po bën zhurmë kohët e fundit. Ill Milli është protagonisti ynë në episodin e nëntë duke zbuluar shumë gjëra, mes të tjerash ai po...
read more