Mbretëresha Elizabet ka 100% besim te princi Andrew, edhe pas skandaleve

Mbretëresha Elizabet ka 100% besim te princi Andrew, edhe pas skandaleve

Mbretëresha dhe mbretër të tjerë i kanë thënë princit Andrew se e mbështesin dhe e besojnë atë 100 për qind pas intervistës për BBC. Duka i Jorkut thuhet se ka marrë mbështetjen e së ëmës gjatë intervistës në Newsnight, por ajo...
read more
E ndau me të gjithë në rrjete sociale, çfarë dhurate të shtrenjtë mori Rezarta Shkurta që e emoconoi kaq shumë

E ndau me të gjithë në rrjete sociale, çfarë dhurate të shtrenjtë mori Rezarta Shkurta që e emoconoi kaq shumë

Edhe pse u bënë disa vite që është tërhequr nga skena, Rezarta Shkurta vazhdon të mbetet një nga vajzat më të komentuara në vend. Bukuroshja durrsake, e cila ka ‘’braktisur’’ prej kohësh mikrofonin dhe penelat për t’u zhytur në një...
read more
”5 vite pa Dr.Florin, por përjetësisht me këngët e tij”, Landi na emocioni të gjithëve me këto fjalë zemre

”5 vite pa Dr.Florin, por përjetësisht me këngët e tij”, Landi na emocioni të gjithëve me këto fjalë zemre

Pesë vite më parë artistët shqiptarë humbën një koleg e një mik, e të gjithë shqiptarët humbën një artist që frymëzonte jo pak njerëz. Largimi i doktor Florit nga kjo jetë ishte e beftë dhe filli i jetës u këput,...
read more
Kanë miliona euro pasuri, por Mila Kunis dhe Ashton Kutcher s’do t’u lënë fëmijëve asnjë kacidhe

Kanë miliona euro pasuri, por Mila Kunis dhe Ashton Kutcher s’do t’u lënë fëmijëve asnjë kacidhe

Ashton Kutcher dhe Mila Kunis janë një prej çifteve të aktorëve më të famshëm dhe të dashur në botë. Edhe pasuria e tyre në vlerë monetare është jo pak, por përllogaritet tek 265 milionë dollarë. Ata kanë dy fëmijë, një...
read more
Aulona Musta-Rezarta Shkurtës: S’do të ngopem kurrë duke të të rrahur

Aulona Musta-Rezarta Shkurtës: S’do të ngopem kurrë duke të të rrahur

Këngëtarja Rezarta Shkurta, dje festoi datëlindjen. Urime dhe dhurata të shumta ka marrë Rezarta në këtë ditë të veçantë. Por tani ne do të veçojmë urimin që mori nga gazetarja, Aulona Musta, pasi ishte shumë humoristik. Ndërsa poston një f...
read more
Ende rivale? Selena ‘theu akullin’ dhe i komentoi Bella Hadid-it, por reagimi i modeles na çuditi!

Ende rivale? Selena ‘theu akullin’ dhe i komentoi Bella Hadid-it, por reagimi i modeles na çuditi!

Disa ditë më parë Selena Gomez i bëri ‘follow’ në Instagram rivales së saj, Bella Hadid-it. Themi rivales pasi edhe Selena, edhe Bella kanë pasur një histori dashurie me The Weeknd. Selena ka qenë e lidhur me të nga janari...
read more
Dritare PlusLajmet e DitesShowBiz Foto/ Alketa Vejsiu, ylli i mbrëmjes në “Dance with me”

Dritare PlusLajmet e DitesShowBiz Foto/ Alketa Vejsiu, ylli i mbrëmjes në “Dance with me”

Sot u transmetua puntata e radhës e reality show-t “Dance with me 6”, në Tv Klan. Ky show fantastik, prej 6 sezonesh drejtohet nga moderatorja e dashur për publikun, Alketa Vejsiu. Kërcime, thashetheme, veshje superyll shohim çdo të hënë në dark...
read more
Futbollisti i njohur shqiptar do të bëhet baba për herë të parë!

Futbollisti i njohur shqiptar do të bëhet baba për herë të parë!

Granit Xhaka u bë baba për herë të parë muajin e kaluar. Ai dhe partnerja e tij Leonita janë bërë prindër të një vajze, të cilën e quajtën Ayana. Së fundmi, edhe vëllai i tij Taulanti ka dhënë lajmin e...
read more
Fustani ikonik i Princeshës Diana del në shitje për një çmim marramendës

Fustani ikonik i Princeshës Diana del në shitje për një çmim marramendës

Fustani që Princesha Diana kishte veshur kur ajo kërceu me John Travolta në Shtëpinë e Bardhë është në shitje për më se 400,000 dollarë. Princesha e Uellsit mahniti Hollivudin kur ajo veshi fustanin e mbrëmjes prej kadifeje nga  Victor Edelstein....
read more
Bojken Lako do të ngjitet në skenën e Festivalit të RTSH-së me një detaj fatsjellës dhe prekës njëkohësisht!

Bojken Lako do të ngjitet në skenën e Festivalit të RTSH-së me një detaj fatsjellës dhe prekës njëkohësisht!

Mes këngëtarëve që do të ngjiten këtë vit në skenën e Festivalit të Këngës është edhe Bojken Lako, i cili këtë vit do të dalë në skenë me një detaj që për të është fatsjellës, ndërsa ne na u duk...
read more
1 2 3 290