Angelina Jolie në një set artistik nga… Brad Pitt?!

Angelina Jolie në një set artistik nga… Brad Pitt?!

Përpos faktit se është një ndër personazhet më të suksesshëm dhe të famshëm të Hollywood-it, Brad Pitt zbulohet se ka edhe një pasion të fshehtë për artin e fotografisë. Ai e ka ushtruar këtë pasion, në një mënyrë befasuese me...
read more
Keanu Reeves në filmin “Replicas” bën gjithçka për familjen e tij

Keanu Reeves në filmin “Replicas” bën gjithçka për familjen e tij

Fansat e Keanu Reeves do ta kenë mundësinë që ta shohin aktorin në filmin e ri fantastiko-shkencor, “Replicas”. Filmi që përfshin në vete edhe misterin dhe krimin është realizuar me regji të Jeffrey Nachmanoff. Reeves luan rolin e shkencëtarit ...
read more
Ermali siç nuk e keni parë, e rreh boks një person

Ermali siç nuk e keni parë, e rreh boks një person

Emri i tij përbën një nga këngëtarët më të famshëm në skenën muzikore. Është ky këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu i cili që në moshë të re talentin për muzikë e trashëgoi nga babai i tij Sabri Fejzullahu, transmeton Gazeta...
read more
Chantel Jeffries, tejet transparente!

Chantel Jeffries, tejet transparente!

Ajo rriti famën e saj kur u shfaq në pushime me Justin Bieber. Dhe Chantel Jeffries siguroj se do të jetë në qendër të vëmendjes, kur ajo doli nga restauranti Petite Restaurant në West Hollywood të premten. Personaliteti i medias...
read more
Zbulohet gjinia e fëmijës që po presin Ami dhe Ermali

Zbulohet gjinia e fëmijës që po presin Ami dhe Ermali

Lajmi se Armarda Toska është shtatzënë për herë të dytë i gëzoi të gjithë. I pari që e ndau me publikun ishte Ermal Mamaqi i cili me anë të një fotoje ku shfaqej me Amin zbuloi se janë në pritje...
read more
Inis Gjoni habit me deklaratën: Vajzat e bukura janë më të mençura

Inis Gjoni habit me deklaratën: Vajzat e bukura janë më të mençura

Shpeshherë dëgjojmë të thuhet se kush është e bukur nuk është edhe e mençur. E ftuar sot në “Thumb”, Inisi sapo e hodhi poshtë këtë fakt që thuhet për femrat. E pyetur nëse e ka pasur problem bukurinë gjatë karrierës...
read more
Leonardo DiCaprio i kthehet lidhjes së vjetër

Leonardo DiCaprio i kthehet lidhjes së vjetër

Leonardo DiCaprio vazhdon të rindezë lidhjen e tij me Toni Garrn derisa ata janë parë në një klub nate në Los Anxhelos. Ylli i Titanikut, 42, është parë me modelen 25-vjeçare gjermane, derisa po lëshonin klubin e natës. Derisa po...
read more
Modelja ‘hap portën’, a do të shënojë Andre Silva? (Foto)

Modelja ‘hap portën’, a do të shënojë Andre Silva? (Foto)

Ajo quhet Barbara Francesca Ovieni dhe është një nga modelet më të bukura italiane. Me një bukuri mesdhetare dhe me forma mjaft seksi, Barbara ka përfunduar shpesh në qendër të vëmendjes dhe është përfolur për romanca me futbollistë të Serisë...
read more
David Beckham flirton me një bukuroshe 13 vjet më të re se Victoria (Foto)

David Beckham flirton me një bukuroshe 13 vjet më të re se Victoria (Foto)

Victoria dhe David Beckham ka kohë të gjatë që janë martuar dhe shpesh mediat u përpoqën të shkaktojnë konflikte mes tyre apo t’i ndajnë. Por, dyshja britanike nuk ra në kurthin e thashethemeve të medieve rozë dhe po vazhdojnë të...
read more
Koleksioni i ri Mango në shenjë të emrave të mëdhenj të modës (Foto)

Koleksioni i ri Mango në shenjë të emrave të mëdhenj të modës (Foto)

Në fushatën e vet të re, Mango ka mbledhur më shumë se ekip yjesh. Aktori Olivier Martinez dhe manekinia Amber Valletta, Anna Ewers, Freja Beha, Erichsen dhe Jegor Venned, janë fytyra mbrojtëse të koleksionit të vjeshtës, në të cilin kanë...
read more